Tek Yön
Gidiş - Dönüş
1 Yolcu
Yetişkin
1
18+ yaş
Çocuk
0
2-12 yaş
Bebek
0
0-2 yaş
Yaşlı
0
65+ yaş
Öğrenci
0
13-24 yaş
Kapat

Anadolu Jet Hava Yolları Hakkında

Firmamız AnadoluJet diğer havayolu firmalarından çok daha farklı olarak yeni bir slogan ile uçuş seferlerine başlamıştır. 2008 yılının nisan ayında kurulan AnadoluJet ilk amacı olarak geniş halk kitlelerinin uçak ulaşım hizmetlerinden yararlanırken ucuz uçak bileti bulmalarını da kolaylaştırmak olmuştur. Bu alandaki yaptığı değişiklik işe Türk Hava Yollarının yeni bir iş modeli olarak ve farklı bir ticari marka olarak diğer havayolu şirketlerinin de arasında katılmıştır. AnadoluJet ile ilk olarak Ankara şehrimizden diğer Anadolu şehirlerine gidecek yolculara AnadoluJet uçak bileti sağlayarak THY yolcularına sunulan servislerin sadeleşmesi yoluna gitmiştir. Bu sayede de ekonomi sınıfının yenilenmesi ile birlikte uçak yolcuğundan yararlanmak isteyen her kişiye ucuz uçak bileti hizmeti sunmaya başlamıştır. Sağladığı avantajlı uçak bileti sayesinde daha geniş kitleleri kendine çeken AnadoluJet çok daha fazla insanın uçak ile yolculuk yapmasını sağlamıştır. Sunduğu ucuz uçak bileti ile uçak seyahatlerini de çok daha fazla kişi için daha cazip bir hale getirmiştir. Hem ekonomik hem de kaliteli hizmetiyle Ankara’dan yapılan seferlerdeki yolcu sayısını %65’e kadar arttırmayı başarmıştır. Doluluk oranlarında da %85’e yakın bir artış gözlemlenmiştir. Kurulduğu yıl 2008’de sadece 5 uçak ile seyahatlerine başlayan AnadoluJet ilk yılında filosunu 8 uçakla 2010 yılında ise toplamda 16 tane uçakla filosunu zenginleştirmiştir. Günümüzde ise toplamda 31 uçağıyla ülkemizin her yerindeki her bütçeden insana hizmet vermeye devam etmektedir.

AnadoluJet başkente yakışır şekilde tüm Anadolu’yu başkente bağlamış ve bunu da yolcularına ucuz uçak bileti satış hizmeti sunarak yapmayı başarmıştır. Ayrıca tüm yolcuları için güvenli, hızlı ve hatta zamanında uçuşlar düzenlemeyi de görev bilmiştir. Bu sayede AnadoluJet uçak bileti sahip olan herkes kaliteli uçuş keyfinden yararlanabilmektedir. Ayrıca AnadoluJet ile uçak seyahati yapmak bir lüks olmaktan çıkmış ve her kesimden insanın kullanabileceği bir ulaşım hizmeti haline gelmiştir. Sloganını da “Uçamayan Kalmasın” olarak belirleyen AnadoluJet havayolu her geçen gün daha çok gelişmeye devam etmektedir. Ulaşım ağını da genişleterek sektör içinde saygı değer bir yere sahip olmayı amaçlamakta ve yerini sağlam temellerle kurmak istemektedir.

Anadolu’nun şehirlerini bir araya getiren AnadoluJet Anadolu içinde tam olarak 45 farklı noktaya uçak seferleri düzenlemektedir. THY bölgesel uçuşlar başkanı ve ekibi tarafından yönetilen AnadoluJet her geçen gün daha çok sayıda insanın uçak ile ulaşım sağlamasını kolaylaştırmaktadır. Anadolu’nun uçakları olarak görülen AnadoluJet sağladığı ucuz uçak bileti yanında da yolcuları havada da memnun etmeyi amaçlamıştır. Anadolu’nun misafirperverliğini örnek alarak yolcuk sırasında da yolcularını hem özel hissettirmek hem de memnun etmek amacıyla pek çok çeşitli ücretsiz ikramlarda da bulunmaktadır.

Bildiği üzere ülkemizde ne yazık ki yapılan yolcuklar özellikle kara yolu ya da demiryolunun kullanılarak yapıldığı yolculuklar oldukça fazla uzun zaman almaktadır. Özellikle çok sık seyahat etmek zorunda kalan yolcular için en ideali AnadoluJet olacaktır. Bu sayede Anadolu halkı şehirlerarasında çok daha kısa zamanlarda yolculuk yaparken aynı zamanda da istedikleri şehirlere daha sık gitme fırsatını elde edeceklerdir. Bu sayede de hem ucuz uçak bileti avantajından yararlanırken hem de oldukça büyük ölçüde de zaman tasarrufu yapmayı başaracaklardır. Sunduğu eşsiz hizmetler ve ülkemizin şehirlerini birbirine yakınlaştırması sebebiyle de ülkemizin ekonomisine olan katkıları büyüktür. Ankara Esenboğa Havalimanından İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına yaptığı faaliyetlerle hem şehirler arası ticaretin gelişmesine katkıda bulunmuş hem de Anadolu’dan diğer şehirlere yapılan uçak seferleriyle turizmin de gelişmesine katkı sağlamıştır.

Diğer Hava Yolları

En ucuz uçak bileti fırsatlarından haberdar ol! Ucakbileti24.com'dan en son seyahat fikirleri ve fırsatları hakkında email almak istiyorum: