Tek Yön
Gidiş - Dönüş
1 Yolcu
Yetişkin
1
18+ yaş
Çocuk
0
2-12 yaş
Bebek
0
0-2 yaş
Yaşlı
0
65+ yaş
Öğrenci
0
13-24 yaş
Kapat

THY - Türk Hava Yolları Hakkında

Herkesin kalitesine tanık olduğu ve ülkemizin gururu olarak Türkiye'yi temsil eden havayolu şirketi Türk Hava Yolları'nın kuruluş zamanı 1933 yılına dayanmaktadır. Kurumun temelleri 20 Mayıs 1933'te Milli Savunma Bakanlığı'na bağlı olan Hava Yolları Devlet İşletmesi adı altında atılmıştır. O zamanlarda sadece 24 personel olmak üzere, yedi pilot, sekiz kabin memuru, sekiz makinist ve bir telsizci olarak hizmet verilmekteydi. İlerleyen yıllarda, değişen şartlar ve teknolojik gelişmeler sayesinde filonun uçak sayısı sekize ve kurumun toplam bütçesi 1 milyon TL' ye kadar artırıldı. Kuruma, ilerleyen 10 yıl içerisinde onlarca uçak alınarak, toplam 52 uçağın 19 kente kadar ulaşım hizmeti vermesi sağlandı. Kurum, ilk yurtdışı seferini Ankara-İstanbul-Atina uçuşuyla yaptı ve bundan sonra adeta büyük bir yükseliş ile havayolu kariyerinde yükselişe geçti.

1955 yılında, Türk Hava Yolları ismini alarak, dünyanın birçok ülkesine seferler düzenlenmeye başlandı. 1988 yılında artık toplam 4 kıtaya hizmet verilmekteydi ve gelişmeleri sayesinde yurt dışındaki birçok önemli havayolu şirketiyle de anlaşmalar yapıldı. 2007 yılında Türk Hava Yolları, Ulusal Kalite Ödülü sahibi oldu ve 23 Nisan 2008 yılından itibaren Anadolujet firmasını da kurarak, başkent ve Anadolu arasında daha hesaplı ve kolay hizmet vermeye başladı. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek de internetten online uçak bileti alınabilmesini sağladı.

Afrika, Asya, Avrupa, Avustralya ve Amerika'ya düzenlenen seferler sayesinde, tüm dünyaya ulaşmayı THY ucuz uçak bileti fiyatlarıyla sağlayan Türk Hava Yolları, şuan ülkemizin yerli firmalarından elbetti ki en başta yer almaktadır. Türk Hava Yolları, çalışma prensipleri bakımından oldukça başarılı ve hizmet kalitesini gerçekten en yüksek düzeyde tutmayı başarın bir havayolu şirketidir. Yaptığı binlerce seferi için THY uçak bileti fiyatları, business ve ekonomik yolcu taşıma hizmetleri ile, her bütçeye göre uygun hizmet vermektedir. Uçak yolculuğu sırasında yapılan ikramları ile de birçok ödül sahibi olan Türk Hava Yolları, sadece business sınıfı yolcuları değil, tüm yolcularını yüksek bir kalite ile taşıyarak hizmet vermektedir.

Havayolu ulaşımı, ulaşım şekillerinin en güvenlisi seçilmiştir. Bu hususta hizmet almak isteyen kişilerin de ilk aklına gelen şirketlerden olan THY uçak bileti temin etmek için, sitemiz aracılığı ile kolay bir şekilde işlem yapabilirsiniz. Neredeyse tüm dünya ülkelerine ulaşımı sağlayan THY, hizmet kalitesi ile olduğu kadar ucuz uçak bileti fiyatları ile de beğeni almaktadır. Uçuş tarihinden bir süre önce almak istediğiniz biletlerinizi, sitemizden gerçekten de oldukça uygun fiyatlar altında, ucuz uçak bileti al seçeneği sayesinde alabilirsiniz. Tüm sefer bilgilerini rahatlıkla görebilmeniz için kullanımı oldukça kolay olan sitemizden uçak bileti almak, hem yurt içi hem de yurt dışı tüm THY uçuşları için en avantajlı yol olacaktır. Bilet satın almak için yolculuk edeceğiniz yeri, tarihi ve saati belirledikten sonra, tüm THY uçuş seferlerini görüntüleyerek, size en uygun olanı tek tık ile satın alabilirsiniz.

Karayolu ulaşımının mesafesi oldukça uzak yerler için tercih edilme oranı, havayolu ulaşımı varken oldukça düşüktür. Havayolu ulaşımının kişilere kazandırdığı hızın yanı sıra Türk Hava Yolları'nın kaliteli uçakları, kıtalar arası seyahatlerde dahi yolcularına en konforlu ve hesaplı uçak bileti fiyatlarıyla hizmet vermektedir. Bu kaliteden faydalanmak isteyen kişiler için sunduğu ödeme seçenekleri ile anında uçak bileti> satın alma işlemlerinin yapılabildiği sitemiz, bu konforlu yolculukların çok daha avantajlı hale getirilmesini sağlamaktadır. Tüm bilet rezervasyon ve satın alma işlemlerinde birçok avantaj sunan sitemizde, yapacağınız seyahatler için ucuz uçak bileti arıyorsanız, doğru yerdesiniz demektir.

Diğer Hava Yolları

En ucuz uçak bileti fırsatlarından haberdar ol! Ucakbileti24.com'dan en son seyahat fikirleri ve fırsatları hakkında email almak istiyorum: