Tek Yön
Gidiş - Dönüş
1 Yolcu
Yetişkin
1
18+ yaş
Çocuk
0
2-12 yaş
Bebek
0
0-2 yaş
Yaşlı
0
65+ yaş
Öğrenci
0
13-24 yaş
Kapat

Pegasus Hava Yolları Hakkında

Diğer havayolu şirketleri ile kıyaslandığında, tüm insanların havayolu ulaşımını rahatlıkla kullanabilmesi amacı ile hizmete 1990 yılında başlayan Pegasus, Net Holding, Silkar Yatırım ve Aer Lingus ortak girişimi ile İstanbul' da kurulmuştur. Ali Sabancı tarafından yönetim kurulu başkanlığı yapılan firma, ilk uçuşunu 1990 yılının Mayıs ayında gerçekleştirmiştir. Havayolu ulaşımına oldukça iddialı bir şekilde katılan Pegasus, bu iddianın hakkını vererek, tüm insanların uygun uçak bileti fiyatları ile havayolu seyahati yapmasını ve aynı zamanda planlanan kalkış saatine sadık kalarak hizmet vermeyi başarmıştır. 1990 yılından bu yana büyük gelişmelere imza atan firma, ilk tarifeli hizmet yıllarında 6 nokta için ulaşım hizmeti verirken, şu anda toplam 89 noktaya hizmet vererek, 59 yurt dışı, 30 yurt içi ve 37 ülkeye hizmet taşımayı başarmıştır.

Pegasus Havayolları, dış hatlarda; Köln, Roma, Münih, Priştine, Duesseldorf, Almati, Stuttgart, Berlin, Üsküp, Viyana, Beyrut, Kuzey Kıbrıs, Brüksel, Marsilya, Bükreş, Krasnodar, Tiflis, Kopenhag, Lyon, Stockholm, Londra, Amsterdam, Zürih, Tahran, Basel, Donetsk, Tel Aviv, Milan, Atina, Kharkiv, Bologna, Omsk, Belgrad, Lviv, Dubai, Doya, Saraybosna, Tiran, Nümberg, Moskova, Barselona, Frankfurt, Hamburg, Madrid, Kuveyt ve Bişkek'e, iç hatlarda da; İzmir, Ankara, Kayseri, Adana, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Antalya, Elazığ, Malatya, Hatay, Konya, Gaziantep, Mardin, SAmsun, İstanbul, Trabzon, Şanlıurfa, Sivas, Van, Batman, Denizli, Nevşehir, Batman, Erzincan, Kahramanmaraş, Amasya, Muş, Balıkesir ve Erzurum' a tarifeli seferler ile uçuşlar düzenlemektedir.

20 yıldan beri, Türkiye'nin özel havayolu şirketlerinden en köklüsü olan ve deneyimli çalışma kadrosu ile hizmet veren Pegasus, çalışma politikasını yolcularının güvenliğini ve konforunu temel alan bir şekilde belirlemiştir. Uçuş emniyeti ve güvenliğini, tecrübeli ve titiz teknik ekibi ile sağlayan firma, sürekli gelişme ve yenileşme göstererek müşteri memnuniyetini daha da yükseğe taşıyabilmek için çalışmaktadır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, havayolu ulaşımı sektöründeki gelişmelere ve yeniliklere de ayak uydurmaktadır. Böylesine geniş bir alana 8 yıl içerisinde başarı ile ulaşan Pegasus, 25 Avrupa Hava Yolu şirketi arasında ''Avrupa'nın En Hızlı Büyüme Gösteren Havayolu Şirketi' unvanı almayı başarmıştır.

Kurulduğu günden bu yana, sürekli yenileşme ve gelişme amacı içerisinde hizmetlerine devam eden Pegasus Havayollarından uçak bileti almak isterseniz, sitemizden rahatlıkla işlem yapabilirsiniz. Oldukça kolay kullanılan anlaşılır menüsü ile, ucuz uçak bileti seçeneklerini de görüntüleyebilirsiniz. Yapılacak gün ve saatteki seferlerin hepsini tek bir sayfada görüntüleyerek, en hesaplı uçak bileti fiyatlarını hangileri olduğunu görüntüleyebilir, oldukça avantajlı bir seyahat yapabilirsiniz. Sitemizden uygun ödeme seçenekleri ile, kredi kartları ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda aldığınız uçak bileti tutarını taksitli bir şekilde ödemek de mümkün olmaktadır. Zamandan tasarruf etmek isteyen kişiler için tercih edilen bir numaralı ulaşım şekli olan havayolu ulaşımının gelişen sektöründe lider konumda yer alan Pegasus uçak bileti satın alma işlemlerini, hızlı menümüz sayesinde de kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Günden güne sayısı artan özel havayolu şirketleri arasında kalitesini ortaya koyan Pegasus Havayollarının hesaplı uçak bileti seçeneklerini de sitemizden kolayca görüntüleyebilirsiniz. Özel havayolu şirketleri kuruldukça artan rekabet ortamında uçak bileti fiyatları da oldukça cazip hale gelmektedir. Ancak cazip fiyatlarda seyahat etmek isterken, konforunu da düşünen yolcular için sitemizden anında Pegasus uçak bileti al seçeneği ile, konforlu ve hesaplı bir yolculuk için ilk adımların atılması mümkün olmaktadır. Satış işlemleri haricinde dilediğiniz tarih ve zamandaki sefer

Diğer Hava Yolları

En ucuz uçak bileti fırsatlarından haberdar ol! Ucakbileti24.com'dan en son seyahat fikirleri ve fırsatları hakkında email almak istiyorum: