Tek Yön
Gidiş - Dönüş
1 Yolcu
Yetişkin
1
18+ yaş
Çocuk
0
2-12 yaş
Bebek
0
0-2 yaş
Yaşlı
0
65+ yaş
Öğrenci
0
13-24 yaş
Kapat

Atlasjet Hava Yolları Hakkında

2001’in 14 Mart tarihinde Öger Holding A.Ş. Atlasjet’i ülkemize kazandırmıştır. Hem iç hem de dış hatlar için yolcu ve yük taşıma ruhsatını alan Atlasjet ilk uçuşunu ise 1 Haziran 2001 tarihinde semalarımızda gerçekleştirmiştir. Uçuş deneyimlerine sadece iki uçak ile başlayan Atlasjet, 3. uçağını Eylül 2001’de 4. uçağını ise Temmuz 2003 tarihinde alarak filosunu genişletmiştir.

İlk uçuşlarını tarifesiz olarak gerçekleştiren Atlasjet, 2004 yılında bu durumu değiştirmeye karar vererek yeni bir yapılandırmaya gitmiştir. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünden iç ve dış hatlarda tarifeli ya da tarifesiz olarak yolcu ve yük taşımacılığı yapma ruhsatını almıştır. İç hatlarda aynı yıl içinde temmuz ayından itibaren tarifeli seferlerine başlamıştır. Daha sonraki yıllarda ise tescillerini arttırarak tarifeli havayolları olarak büyümeye başlayan Atlasjet, dış hatlarda yaptığı tarifeli seferleri %80 oranında arttırmayı başarmıştır.

2006 yılında hisselerinin %45’ini Öger Grubunu devretmiştir. 2015 yılında ise Atlasjet firmasının yaptığı resmi açıklama ile Atlasjet günümüzdeki Atlasglobal olarak yolculara sunduğu en rahat şekilde ve en ucuz uçak bileti ile uçuş hayatına devam etmektedir.

Atlasjet yolcularını memnun etmek adına her türlü hizmeti verirken ve aynı zamanda 3 kıtada bayrak taşıyıcı olarak görev yaparken amacını uçtuğu her bölge içinde bulunan yolcular tarafından ilk olarak tercih edilmek olarak belirlemiştir. Atlasjet uçak bileti alan her yolcu için kaliteli havayolu hizmetlerini en iyi şekilde sunarken stratejik noktalara bayrak taşıyıcı standartlarında hizmet vermeyi görev bilmektedir.

Yolculara sağladığı ucuz uçak bileti hizmeti yanında aynı zamanda yolcuların uçuş ve yer güvenliklerini ve de emniyetlerini en üst düzeyde tutmaya çalışan Atlasjet, her zaman için yolcularının memnuniyetini ve sürekliliğini sağlamayı görev bilmektedir. Atlasjet uçak biletleri satışlarını arttırırken verimliliklerini de arttıran, insan faktöründen çevresel değerlere kadar içinde barındırdığı her unsura önem veren bir kuruluştur. Ayrıca uçak bileti alan her yolcu Atlasjet’i seçtiği takdirde operasyon konusunda zaman uyumu sağlayan bu firmada hiçbir şekilde zaman sıkıntısı yaşamaz. Ayrıca firma Atlasjet uçak bileti alan yolcularının yanında sektörde bulunan diğer kurumlara da en yüksek kaliteli hizmetleri vermeyi de amaçları arasına eklemiştir. Atlasjet olarak 2006 yılından bu yana yapmış olduğumuz uçuşlar ile hem hizmet kalitesini hem de uçuş güvenliğini uçak bileti alan yolcularımıza sunmaktan gurur duyuyoruz. Atlasjet kalitesini deneyimlemek isteyen her yolcumuz için kuruluşumuzdan bu yana hizmet kalitemizi arttırıyor ve yeni ve farklı alanlarda yolcularımıza hizmet veriyoruz.

Atlasjet’i seçerek ucuz uçak bileti fırsatlarımızdan yararlanan her yolcumuz yolculuk esnasında en rahat deri koltuklarımızın tadını çıkaracaktır. Yolculuk sırasında aynı zamanda siz değerli yolcularımız için özenle seçilmiş ikram servisimizden de yararlanabilirsiniz. Uzun yolculuklar boyunca da tercih etmeniz gereken yine Atlasjet olmalıdır. Zira yolculuk sırasında kullanabileceğiniz video ve audio sistemimiz ile hiç sıkılmadan yolculuk yapabilirsiniz. Yolculuğunuz başlamadan ise güler yüzlü ve deneyimli kabin ekibimiz sizi karşılayacak ve yolculuk sırasındaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Kokpit ekibimiz ise deneyimli pilotlarımız ile güvenli bir uçak yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

Bunların yanında ise uçuş dışında uçağa binmeden ya da indikten sonra da siz değerli müşterimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çabalıyoruz. Bu nedenle sunduğumuz her hizmeti titizlik ile yerine getiriyoruz. Bu nedenle yer işletme departmanımız ile hem check-in hem boarding hem de ramp hizmetlerimizi müşterilerimizin her dilediğini yerine getirmek adına en iyi şekilde sunuyoruz.

Diğer Hava Yolları

En ucuz uçak bileti fırsatlarından haberdar ol! Ucakbileti24.com'dan en son seyahat fikirleri ve fırsatları hakkında email almak istiyorum: