Tek Yön
Gidiş - Dönüş
1 Yolcu
Yetişkin
1
18+ yaş
Çocuk
0
2-12 yaş
Bebek
0
0-2 yaş
Yaşlı
0
65+ yaş
Öğrenci
0
13-24 yaş
Kapat

Onur Air Hava Yolları Hakkında

Türkiye'deki özel havayolu şirketleri arasında en önemli ve en köklü havayolu şirketlerinden bir tanesi olan Onur Air Havayolları 14 Nisan 1992 yılında kurulmuştur. Havayolunun asıl ismi ise Onur Havayolları Taşımacılık A.Ş. dir. Kurulduğu tarihten tam bir yıl sonra tarifeli uçuşlarına başlayan Onur Air ilk uçuşuna 14 Mayıs 1992 yılında başlamıştır. Havayolu şirketinin merkezi ise İstanbul'dur. Havayolu şirketi ilk uçuşunu kiraladığı iki adet Airbus A320 uçaklarıyla gerçekleştirmiştir. Sonrasında ise sürekli olarak kendisini geliştiren havayolu şirketi uçak filosuna yeni uçaklar da dahil etmiş ve bu uçaklarla yolcularına hizmet vermiştir. Türkiye'nin en önemli özel havayolu şirketlerinden bir tanesi olan Onur Air yıllık olarak 1.4 milyon yolcu taşıyarak büyük başarılara imza atmaktadır. Ülkenin sayılı havayolu şirketleri arasında özel bir yerde olan Onur Air Havayolları EN9110:2005 Kalite ve Standardizasyon Belgesi'ne sahiptir. Onur Havayolları 2013 yılında tam 250 milyon dolara satılmıştır. Havayolu şirketi iç hatlarda 13, dış hatlarda 9 olmak üzere toplamda 22 noktaya uçak seferleri düzenlemektedir. Havayolu şirketinin en önemli özelliklerinden bir tanesi de 2011 yılının sonunda 16 milyon kişi gibi büyük bir sayıyla günümüze kadar iç hatlarda en çok yolcu taşıyan özel havayolu şirketi unvanını kazanmış olmasıdır.

Havayolu şirketini tercih ederek havayolu yolculuklarını yapmak isteyen yolcular Onur Air uçak bileti avantajlarından yararlanarak yolculuklarını yapmaktadır. Onur Air Havayolları şirketi, uçak filosundaki uçaklarla her gün binlerce kişiyi istediği noktaya ulaştırmaktadır. Havayolu şirketinde toplamda 22 tane uçak bulunuyor. Şirketin uçuş filosundaki uçakların tamamı üç farklı modeldedir. Havayolu şirketiyle uçuş yapmak isteyen yolcular firmanın uçak bileti konusundaki biletlerini satın alarak diledikleri gibi uçak yolculuklarını yapabilmektedir. Onur Air Havayolları tüm uçuşlarında Airbus uçaklarını kullanıyor. Havayolu şirketinin uçak filosunda 4 adet Airbus A330, 9 adet Airbus A321 ve 9 adet Airbus A320 olmak üzere toplamda 22 adet uçak yer alıyor. Toplamda 5027 koltuk kapasitesine sahip olan Onur Air Havayollarıyla uçmak isterseniz ve ucuz uçak bileti avantajlarından yararlanmak isterseniz ihtiyacınız olan her an Onur Air Havayollarını tercih edebilirsiniz.

Havayolu şirketi yolcularına farklı sınıflarda ulaşım sağlama olanağı tanıyor. Yolcular ekonomi ve business sınıfından istediklerini tercih ederek yolculuklarını yapabiliyorlar. Onur Air havayolu şirketi yolcularına ücretsiz bagaj hakkı da tanıyor. Yolcular iç hatlarda 15 kilograma kadar ücretsiz bagaj hakkıyla yolculuk yapabiliyorlar.

Onur Air Uçak Bileti Satın Almanın Kolay Yolu

Sizlerde ucuz uçak bileti olanaklarından yararlanmak ve Onur Air güvencesiyle havayolu yolculuğu yapmak için istediğiniz zaman sitemizi ziyaret ederek ihtiyacınız olan uçak bileti sorgulama ve satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Onur Air uçak bileti satın almanın en kolay ve en ucuz yollarından bir tanesi olan web sitemizde uçak bileti satın alma işlemlerinden ayrı olarak uçak bileti check-in işlemlerini de rahatlıkla gerekleştirebilirsiniz. Böylece uçak bileti almanın dışında uçak biletleriyle ilgili birçok işlemi de rahatlıkla sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizin ayrıcalıklarından yararlanarak Onur Air havayollarına ait olan tüm uçuşları kısa sürede listeleyebilirsiniz. Böylelikle kolay bir şekilde aradığınız uçak biletini zahmetsiz bir şekilde bulabilirsiniz. Hem yurtiçi hem de yurtdışı uçuşlarınızda ucuz uçak bileti olanaklarından faydalanmak istiyorsanız gece gündüz demeden web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizin özelliklerinden ve avantajlarından yararlanmak için internet bağlantısı olan bir bilgisayar ya da mobil cihaz yeterlidir. Böylelikle günün her saati internet sitemizi ziyaret ederek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer Hava Yolları

En ucuz uçak bileti fırsatlarından haberdar ol! Ucakbileti24.com'dan en son seyahat fikirleri ve fırsatları hakkında email almak istiyorum: