Tek Yön
Gidiş - Dönüş
1 Yolcu
Yetişkin
1
18+ yaş
Çocuk
0
2-12 yaş
Bebek
0
0-2 yaş
Yaşlı
0
65+ yaş
Öğrenci
0
13-24 yaş
Kapat

BoraJet Hava Yolları Hakkında

Yenilikçi duruşu ile ülkemizdeki özel havayolu şirketleri arasında yer alan BoraJet 2008  yılında İstanbul' da kurulmuştur. Türkiye'de dolmuş uçak hizmeti veren bir firma olarak sektörde yer alan BoraJet, bölgesel havayolu kavramının tek örneği olarak hizmet vermektedir. Öncelikli çalışma politikasına yolcu güvenliği ve memnuniyetini yerleştiren firma, yeni nesil havacılık ilkesinin Türkiye'deki temsilcisi olarak bilinmektedir. Verdiği hizmetleri en fazla 100 kişilik uçaklar ile sağladığı için ve konforlu olmasına rağmen küçük gövdeli ve büyük gövdeli uçaklar tarafından iniş çıkış yapılamayan havaalanlarındaki yolcuları merkez havaalanlarına taşıma talebini karşılayabildiği için bu alandaki gözde ve farklı kuruluşlardan. Firma, BoraJet Private başlığı altında çok daha lüks ve az sayıda yolcu kapasitesi ile de havayolu ulaşımı sağlamaktadır. Yolcuların yorgunluk hissetmemeleri için, Private uçuşlarda kabin içinde deniz seviyesi oksijen akımı sağlanmaktadır. Aynı zamanda yolcu talebine bağlı olarak, Wi-fi hizmeti, sağlık hizmetleri ve doktor ve hastaneler ile iletişimi sağlayan telekonferans hizmetleri verilmektedir. Oldukça lezzetli ikramları ile de seferlerinde müşterilerinin beğenisini oldukça toplamayı başaran BoraJet, bu alanda kendini sürekli ileriye taşımak adına yenilikler yapmaya son hızla devam eden bir şirket olarak kendini tanıtmaktadır.

Tüm ikramların ücretsiz olduğu uçuş seferleri, yolcularına özel olduklarını oldukça iyi bir şekilde hissettirmeyi başarıyor ve uçuş konforunu özel uçak kalitesinde verdiği için de oldukça prestijli bir seyahat geçirilmesini sağlamaktadır. Deneyimli kadrosunun müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak verdiği hizmetleri, uçaklardaki koltuk düzenlerinin genişliği, rahatlığı ve kalitesi, yolcuların son derece konforlu bir şekilde ulaşım hizmeti almalarını sağladığı için bu firma yakın zaman içerisinde Türkiye'nin En Kaliteli Havayolu olacağını, hizmet kalitesindeki özgüveni ile rahatlıkla iddia edebilmektedir. BoraJet, iç hatlarda Adana, Ankara, Alanya, Çanakkale, Tokat, Balıkesir, İstanbul, Siirt, Tokat, Muğla ve Trabzon'a ve dış hatlarda Batum, Beyrut, Dole Jura, Erbil, Kıbrıs, Mykonos, Rodos' a uçuş hizmetleri vermektedir.

Sitemiz aracılığı ile BoraJet uçak bileti seçeneklerine çok uygun fiyatlardan başlayarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Kaliteli ve hesaplı bir uçak yolculuğu deneyimlemek isteyen kişiler için, ucuz uçak bileti konusunda oldukça yardımcı olan sitemiz sayesinde, ödeme seçeneklerindeki taksit ve birçok ödeme kolaylığı sayesinde, kolayca işlem yapılabilmektedir. BoraJet Havayollarına ait tüm uçuş seferlerinin bilgilerine, birbirlerini kıyaslayarak en ucuz uçak bileti seçeneğine ulaşabilirsiniz. Havayolu ulaşımını tercih etmek isteyen ancak yüksek uçak bileti fiyatlarından çekinenlerdenseniz, sitemize tek bir tıkla ulaşarak bu çekincelerinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Çünkü sitemizde havayolu ulaşımının herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilmesi için oldukça ucuz uçak bileti seçenekleri yer almaktadır.

BoraJet Havayollarının istenilen gün ve saatteki seferin tüm uçuş bilgilerine kolay bir şekilde ulaşabilir, dilerseniz bilet satın al seçeneği ile anında uçak bileti alabilir, dilerseniz de rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sitemizden yapılan BoraJet uçak bileti satın alma işlemleri, tamamen güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Özel havayolu şirketleri arasında daha yeni olduğu için hesaplı uçak bileti seçenekleri sunan BoraJet'in uçuşlarında yer almak isterseniz, sayfalarca fiyat veya acente araştırması yapmak yerine, sitemizden tüm bu bilgilere ve kıyaslamalara tek tıkla ulaşabilirsiniz. Hem zamandan tasarruf etmenizi, hem de bütçenizi sarsmadan yolculuk yapmanızı sağlayan BoraJet seçeneklerine sitemizden çok hızlı bir şekilde ulaşarak satın alma işleminizi saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. BoraJet Havayollarının hizmetlerinden, sitemizden anında almış olduğun biletler sayesinde bambaşka ülkelerin turistik bölgelerine ulaşabilir, yepyeni kültürler ile tanışabilirsiniz. Uygun bilet fiyatları ve hızlı ulaşımı sayesinde kıtalar arası mesafeleri dahi yakınlaştıran BoraJet uçak biletleri yeni yerler keşfetmek isteyen herkes için sitemizden temin edilebilmektedir.

Diğer Hava Yolları

En ucuz uçak bileti fırsatlarından haberdar ol! Ucakbileti24.com'dan en son seyahat fikirleri ve fırsatları hakkında email almak istiyorum: