Tek Yön
Gidiş - Dönüş
1 Yolcu
Yetişkin
1
18+ yaş
Çocuk
0
2-12 yaş
Bebek
0
0-2 yaş
Yaşlı
0
65+ yaş
Öğrenci
0
13-24 yaş
Kapat

SunExpress Hava Yolları Hakkında

Ekim 1989 yılında Antalya'da kurulan Sun Express Havayolu Şirketi, Lufthansa ve Türk Hava Yolları'nın ortak çalışması ile kurulan bir şirkettir. Türk ve Alman sivil havacılığının ortak bilgi paylaşımları ve deneyimleri sayesinde günden güne gelişme gösteren Sun Express, 2001  yılında Antalya- Frankfurt uçuşunu yapmış ve daha sonra birçok ülkeye Türkiye'den tarifeli uçuşlar düzenlemeye devam etmiştir. 2. merkezini İzmir'de 2006 yılında açan firma, iç hat seferleri ile de Anadolu şehirleri ile İzmir arasındaki havayolu ulaşımını aktarmasız olarak sağlamayı başaran ilk firma olmuştur. 2011 yılında Almanya'da Sun Express Almanya isimli, kardeş kuruluşunu kuran firma birçok ülkeye turistik uçuşlar düzenlemeye başlamıştır. Sun Express'in ilerleyen yıllar içerisinde bünyesine alacağı uçakların özellikleri tamamen yeni nesile uygun olacak şekilde tasarlanmış olduğu, çevre kirliliğine karşı daha hassas geliştirilen çalışma mekanizmaları olan ve orta derecede jet kategorisine giren uçaklar ile hizmete devam edeceği bilinmektedir.

Gün geçtikçe hizmet verdiği ulaşım ağını genişleten Sun Express'in şuan hizmet verdiği iç ve dış hatlardaki varış noktaları şu şekilde:

Türkiye: İzmir, Antalya, Van, Ankara, İstanbul, Konya, Alanya, Bodrum, Malatya, Gaziantep, Şanlıurfa, Kayseri, Gazipaşa, Diyarbakır, Adana, Trabzon, Kars, Elazığ / Almanya: Stuttgart, Munster, Erfurt, Leipzig, Duesseldorf, Berlin, Münih, Bremen, Firedrichshafen, Hamburg, Karlsruhe, Paderbom, Frankfurt, Dortmund, Nüremburg, Hannover, Saarbruecken, Dresden / Yunanistan: Heraklion ve Rodos / Hollanda: Amsterdam / Hırvatistan: Dubrovnik ve Split / Mısır: Hurghada / Norveç: Oslo / Tunus: Enfidha / İtalya: Milan, Roma- Fiumicino / İsviçre: Zürih, Basel, Geneva / İsveç: Stockholm / İspanya: Las Palmas ve Fuerteventura/ İngiltere: Londra Luton / Fransa: Paris, Strasbourg, Entzheim, Nantes, Lyon/ Finlandiya: Helsinki / Danimarka: Kopenhag / Avusturya: Viyana, Linz, Graz, Salzburg/ Bulgaristan: Varna

Zamandan tasarruf etmek amacı ile havayolu ulaşımı ile seyahat etmeyi tercih eden yolcularımızın, kıymetli zamanlarını havayolu şirketlerinin internet adreslerini ayrı ayrı gezmeden tek tıkla görüntülemelerini sağlayan sitemiz, ucuz uçak bileti bulmak isteyen kişiler için bir numaralı adres olmaktadır. Sitemizden yapacağınız uçak bileti satın alma işlemlerinde kazanacağınız birçok avantaj bulunmaktadır. Havayollu şirketlerinin, ulaşım acentelerinin sayfalarında tek tek dolaşmak yerine, kolaylık sitemizden en ucuz bilet fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. Sun Express'in en hesaplı uçak bileti seçenekleri için belirtilen seferleri kolayca inceleyebilir, tek tıkla satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sun Express uçak bileti fiyatları, anlık takip edilerek firmamızda yayınlanmaktadır. Kredi kartlı ile yapılan işlemlerde müşterilerimizin daha hesaplı uçak bileti satın alma işlemli gerçekleştirebilmek adına birçok taksit seçeneği sunulmaktadır.

Sun Express firması ile yapacağınız uçak seyahati için dilediğiniz tarihler arasındaki tüm seferleri bir sayıda görüntüleyerek, çabucak işlemlerinizi halledebilirsiniz. Dilediğiniz seferleri birbiri ile kıyaslayarak, bütçenize en uygun seferi kolayca seçebilirsiniz. Koruma altında bulunan sitemizden yapacağınız tüm işlemler tamamen güvenli bir ortamda gerçekleştirilmektedir ve kredi kartlarınız ile işlem yaparken bu sayede içiniz oldukça rahat olabilir. Sun Express firmasına ait tüm yurt içi ve yurt dışı seferler için ucuz uçak bileti temin edebilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Dilediğiniz Sun Express seferini seçtikten sonra kişisel bilgileriniz girerek yapacağınız ödeme sonrasında biletiniz hazır bulunacaktır. Sitemizden uçak bileti almak işte bu kadar kolaydır ve zahmete girip saatlerce fiyat araştırması yapacağınız yerde kolayca işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Havayolu ulaşımının sağladığı avantajlar kadar uçak bileti fiyatlarının da oldukça yüksek seviyelerde geziniyor olması, kişileri korkutmaktadır ancak, sitemizden ileri tarihlerde yapılacak seyahatler için daha avantajlı seçenekler bulunmaktadır. Bu sayede müşteriler, Sun Express uçak bileti fiyatlarına oldukça düşük fiyatlardan sahip olabilmektedir.

Diğer Hava Yolları

En ucuz uçak bileti fırsatlarından haberdar ol! Ucakbileti24.com'dan en son seyahat fikirleri ve fırsatları hakkında email almak istiyorum: