Tek Yön
Gidiş - Dönüş
1 Yolcu
Yetişkin
1
18+ yaş
Çocuk
0
2-12 yaş
Bebek
0
0-2 yaş
Yaşlı
0
65+ yaş
Öğrenci
0
13-24 yaş
Kapat

Atlasglobal Hava Yolları Hakkında

Atlasglobal olarak 3 ayrı kıtada bayrak taşıyıcı standartlarında hizmet vererek amacımızı uçtuğumuz her bölgede bulunan yolcular için en ucuz uçak bileti temin ederek öncelikli olarak tercih edilmek olarak belirledik. Sağladığımız standartlar sayesinde her bütçeden tüm yolcular için sunduğumuz havayolu hizmetini ulaşabilir kılmayı arzuluyoruz.

Uçuş deneyimimiz başlamadan önce ilk olarak Atlasjet Havacılık adı altında 2001 yılında firmamız kurulmuştur. Daha sonra ise tarifesiz sefer ruhsatı alarak yine aynı yıl içinde ilk uçuşumuzu gerçekleştirdik. Deneyimize ise sadece 2 uçakla başladık ancak aynı yıl filomuza 3. Uçağı ve 2003 yılında ise filomuza 4. Uçağı da ekleyerek filomuzu ve kalitemizi de geliştirmiş olduk.

İlerleyen yıllarda ise yolcularımıza daha iyi hizmet vermek adına iç yapılanmaya gittik. Hem iç hem de dış hatlarda tarifeli seferler yapma üzere yeni ruhsatlar aldık. 2004 yılından itibaren de iç hatlarda tarifeli uçuşlarımıza başladık. Daha sonraları birçok alanda tesciller alarak Atlasglobal gelişti. Hem iç hem de dış hatlarda tarifeli seferlerini %80 oranında arttırarak büyümeye devam etmiştir. 2006 yılında yönetim kurulu başkanlığında değişikliğe giderek, 2015 yılında da Atlasglobal adı altında hizmet vermeye başladık.

Atlasglobal olarak ilk hedefimiz olabilecek en yüksek kalitede hizmet vermektir. Öncellikle bunu yolcularımıza ucuz uçak bileti sağlayarak gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Daha sonraki önceliğimiz ise yolcularımızın hem uçuş sırasında hem de uçuş sonrasında yerde güvenliklerini mümkün olduğunca en üst seviyeye taşımayı amaçlıyoruz. Atlasglobal uçak biletitemin eden tüm yolcularımızın yolculuk sırasındaki memnuniyetlerini ve yer işletme departmanımızla ile yaptıkları her alanda da memnuniyetlerini sağlamaya çalışıyoruz. Verdiğimiz hizmet kalitesini en yüksek seviyede tutarak aynı zamanda verimliliğimizi de arttırmaya çalışıyoruz. Bunların yanında ise bünyemizde bulunan ve beraber çalıştığımız insan faktörü ve bulunduğumuz çevreye de en az müşterilerimiz kadar önem veriyoruz. Yaptığımız uçuşlarda ve diğer tüm işler de zaman uyumuna da önem vererek sürekli olarak uçak bileti alan yolcularımız için gelişmeyi hedefliyoruz. Bunların yanında ise sadece kendi bünyemizde çalışanlara ve Atlasglobal uçak bileti satın alan yolcularımıza kaliteli hizmet vermiyoruz. Aynı zamanda sektörde bulunan diğer kurumlara da aynı kalitede hizmet vermek en önemli gayelerimiz arasında yer almaktadır.

Bizlerden uçak bileti temin eden tüm yolcularımıza ilk uçuşumuzu yaptığımız 2001 yılından bu yana hizmet vermiş olmanın mutluluğu ile yaşıyoruz. Atlasglobal tercih eden tüm yolcularımız aynı zamanda en iyi hizmet kalitesini ve uçuş güvenliğini de tercih etmiş oluyorlar. Bizi seçmek isteyen ve aynı zamanda da ucuz uçak bileti fırsatlarımızdan yararlanmak isteyen tüm yolcularımız için Atlasglobal deneyimini en iyi şekilde yaşatmak adına hizmet kalitemizi arttırmaya devam ediyoruz. Bunun yanında ise her geçen gün yeni ve değişik alanlarda yolcularımız için hizmet vermeye devam ediyoruz.

Atlasglobal deneyiminin tadına varmak isteyen uçak bileti alan yolcularımız için vereceğimiz hizmetin kalitesinin eşsiz olduğunu garanti ediyoruz. Öncellikle yolcuğunuz boyunca en rahat ve deri koltuklarında oturacaksınız. Böylelikle yolcuğunuz sizin için daha az yorucu olacaktır. Ayrıca yolcuğunuz sırasında sizin için özel olarak seçilmiş ve hazırlanmış ikramlarımız ile lezzetli bir yolculuk geçireceksiniz. Atlasglobal sahibi olan tüm yolcularımızın gözünü uzun yolcukların korkutmasına gerek yok. Zira tüm uçaklarımızda bulunan video ve ses sistemimiz ile yolcuğunuz ne kadar uzun olursa olsun eğlenceli vakitler geçirme şansınız olabilir. Yolcuğunuz başında sizi karşılayacak ve tüm yolculuk boyunca da hizmetinizde olacak kabin servisimiz ile yapacağınız en rahat uçak yolcuğunu Atlasglobal ile yapacaksınız.

Diğer Hava Yolları

En ucuz uçak bileti fırsatlarından haberdar ol! Ucakbileti24.com'dan en son seyahat fikirleri ve fırsatları hakkında email almak istiyorum: